Halogatás: ok vagy tünet? Miért ilyen gyakori elakadás ez a XXI. században? Hol tart a pszichológia a téma kutatásában?
Blog
Tranzakcióanalízis a coachingban. Erről a témáról írok nagyon tömören, és -a módszer hatékonyságának szemléltetéseképpen- megosztok egy sikertörténetet a praxisomból.
Dr. Balogh Gábort szólaltatom meg ebben a bejegyzésben. Gáborral a GROW csoport haladó integratív coach képzésén hozott össze az univerzum. Számomra inspiráló és tiszteletreméltó az a hozzáállás, alázat és elköteleződés amit ő a coachingban tanúsít. Biztos vagyok benne, hogy nagyon pozitív hatással van már most, és lesz is az ő jelenléte a szakmában!
Feldmár Andrásra mint az egyik nagyon meghatározó tanítómesteremre tekintek. Lenyűgözőnek tartom a nyitottságát, ítélkezésmentességét, őszinteségét és a provokatív gondolkodását az antipszichiátriában. Végre személyesen is lehetőségem nyílik hallani, látni őt. Figyeld a blogomat, ha kíváncsi vagy, milyen tapasztalások születnek bennem coach szemüvegen keresztül.
Meghatottság, hála, izgatottság, kíváncsiság, büszkeség, magabiztosság egyszerre vannak jelen. Bizonyára sokan átérzitek, amiről beszélek. De jó is ez! De jó komfortzónán kívül lenni: tanulni, tapasztalni, kísérletezni, játszani, félni, olykor elbukni, változtatni, felállni, bátornak lenni, sikert megélni, visszatekinteni…és nem abbahagyni!